Galanteria pogrzebowa

Trumny

Posiadamy w swoim asortymencie trumny tradycyjne, kremacyjne, ekshumacyjne. W naszej ofercie znajdują się trumny dębowe, sosnowe, olchowe oraz wykonane z różnych tworzyw. Każda trumna charakteryzuje się wzorowym i solidnym wykonaniem. Posiadamy trumny o nietypowym wzornictwie jak i trumny  klasyczne. Szeroka gama pięknych trumien jak i wykonywanie trumien na specjalne zamówienie pozwalają trafić w gusta naszych klientów.

 

Urny

W naszej bogatej ofercie usług pogrzebowych znajdują się również urny.  Urna służy jako pojemnik na prochy po procesie kremacji. Oferujemy wysokiej jakości urny o tradycyjnym i nowatorskim wzornictwie. Nasze urny charakteryzują się starannym wykonaniem. 

 

Wieńce i wiązanki

Nasze kompozycje kwiatowe, takie jak wieńce, wiązanki, stroiki trumienne, to najważniejsza ozdoba ceremonii pogrzebowej. Nasze kwiaty to wyszukane i wyrafinowane kompozycje tworzone również na życzenie klienta.  Wieńce i wiązanki są wyrazem naszego szacunku i pamięci osoby zmarłej dlatego tak ważne jest aby były piękne i oryginalne. Wieńce stanowią symbol pożegnania. Dlatego muszą charakteryzować się starannym wykonaniem oraz ciekawą formą.